Pronk met je persoonlijke stijl en unieke ontwerpen met onze prachtige nieuwe digitaal bedrukte leggings. Deze trendy unieke legging kan worden aangepast met jouw super origineel ontwerp en zal dan worden afgedrukt, gesneden en genaaid in ons eigen Bags of Love atelier. Val op door jouw unieke stijl met je eigen designer leggings!
Klaar in 1 - 2 dagen
Bezorging Nederland: € 7,99
Koop nu, betaal later
Keer binnenstebuiten voor het wassen. Strijken alleen op de achterzijde. Was op 30°c, lage hitte droger. Niet uitwringen, lage hitte strijken. Geschikt om te stomen.
Kies uit lange leggings, modieuze Capri leggings tot halverwege de kuit of een sportieve 3/4 legging tot onder de knie. Ze zijn gemaakt van een ademend, licht en stretch hoogwaardig Lycra materiaal.
Omdat we al onze leggings zelf maken, op bestelling en met materialen uit ons eigen atelier, kunnen we makkelijk allerlei maten maken. Op maat gemaakte plus size leggings zijn beschikbaar om te ontwerpen in XXL, 3X en 4X. We hebben een geweldige collectie gepersonaliseerde plus size leggings voor dames in alle kleuren en patronen die je kunt bedenken, jij ontwerpt ze namelijk zelf! We maken ze op bestelling in een dag of twee.
Hoe gaaf is het om je eigen legging te kunnen maken met de kunstwerken of foto's waar je gek op bent. Foto leggings kunnen erg interessant zijn. Enorme uitvergrotingen van bloemen zijn ook erg leuk. Je kunt je speciale legging ook laten maken met een fotocollage. Gebruik onze gratis legging montage app om een stijlvolle montage te maken zodat je legging volledig bedrukt is. Gebruik afbeeldingen van vrienden, bloemen, films of maak een legging speciaal voor een vrijgezellenfeest. Het beste is dat je je legging kunt bekijken voordat je hem koopt, bestel hem pas als je zeker weet dat je legging er geweldig uit komt te zien!
Onze stijlvolle handgemaakte leggings zijn digitaal bedrukt zodat jouw ontwerp of foto er zo scherp en levendig mogelijk uitziet. Ze zijn de perfecte manier om jouw persoonlijke stijl te laten zien, alle ogen zijn gericht op jou... nou...in elk geval op je geweldige legging. Ze zijn gemaakt van geweldig hoogwaardig Lycra en ze zijn beschikbaar in verschillende maten en modellen, waaronder een capri. We bedrukken je legging volledig met jouw ontwerp, die in de vezel, zodat ze duurzaam zijn en niet vervagen. Scherpe ontwerpen en heldere prints, speciaal voor jou.
Onze leggings zijn beschikbaar in de maten XXS - L, XL, XXL, 3XL en 4XL. We hebben grote maten toegevoegd. De maten zijn gemiddeld en kunnen iets afwijken. Als je niet zeker weet welke maat je moet nemen kun je jezelf meten en de grafiek hierboven gebruiken. Als je tussen twee maten inzit adviseren wij om de kleinere maat te nemen. Je kunt ook kiezen uit zwart en wit garen, voor het stiksel aan de buitenkant (niet aan de binnenkant en niet voor de kettingsteken). Onze plus sizes zijn ook geschikt voor lange dames.
Verzorging: Was je gepersonaliseerde legging zo vaak je wil, maar niet warmer dan 30 graden. Ze mogen in de droger, of je kunt ze plat laten drogen. Strijken is niet nodig en we geven 2 jaar garantie op de print en afwerking.
NB: We printen een discrete barcode aan de binnenzoom van het linkerbeen met de unieke code van je op maat gemaakte legging, deze bewijst dat je een uniek product in handen hebt. De barcode is niet zichtbaar vanaf de buitenkant.
XS | S | M | L | XL | 2XL | 3XL | 4XL | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Middel
Middel![]()
Meet om de natuurlijke taille (smalste gedeelte)
|
XS
54 - 62 cm
21 - 24 " |
S
62 - 70 cm
24 - 28 " |
M
70 - 78 cm
28 - 31 " |
L
78 - 86 cm
31 - 34 " |
XL
86 - 94 cm
34 - 37 " |
2XL
94 - 106 cm
37 - 42 " |
3XL
106 - 118 cm
42 - 46 " |
4XL
118 - 130 cm
46 - 51 " |
Heupen
Heupen![]()
Meet om het volste gedeelte (om het achterwerk).
|
XS
79 - 87 cm
31 - 34 " |
S
87 - 95 cm
34 - 37 " |
M
95 - 103 cm
37 - 41 " |
L
103 - 111 cm
41 - 44 " |
XL
111 - 119 cm
44 - 47 " |
2XL
119 - 131 cm
47 - 52 " |
3XL
131 - 143 cm
52 - 56 " |
4XL
143 - 155 cm
56 - 61 " |
XS | S | M | L | XL | 2XL | 3XL | 4XL | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EU Jurk |
XS
28
- 30
|
S
32
- 34
|
M
36
- 38
|
L
40
- 42
|
XL
44
- 46
|
2XL
48
- 50
|
3XL
52
- 54
|
4XL
56
- 58
|
DUI Jurk |
XS
28
- 30
|
S
32
- 34
|
M
36
- 38
|
L
40
- 42
|
XL
44
- 46
|
2XL
48
- 50
|
3XL
52
- 54
|
4XL
56
- 58
|
Als jij niet kunt kiezen uit al je foto's, upload dan nu meerdere afbeeldingen en maak een fotocollage. Dit kun je doen door een van onze vooraf-ingestelde templates te gebruiken of door jouw eigen stijl collage te creëren. Het is supermakkelijk en biedt je tal van mogelijkheden.
Stap 1 – Klik op 'Start Ontwerp' & selecteer de productopties.
Stap 2 – Ga naar 'Afbeeldingen & Tekstfuncties' klik eerst op 'Voeg afbeelding/tekst' en vervolgens op 'Selecteer Afbeeldingen' of gebruik de Facebook/Instagram tabs.
Stap 3 – Selecteer na het uploaden de afbeeldingen die je wil gebruiken.
Stap 4 – Klik op 'Creëer collage' ‘& selecteer de gewenste stijl.
Stap 5 – Voeg de collage toe aan jouw ontwerp.